G15-Elite

Dommere til Vaulen vårcup 2015

Laget vårt er satt opp til å dømme 18 vakter a 3 timer på Vaulen vårcup.

Cup'en er for 6 - 10 åringer som avholdes lørdag 18. og søndag 19. april.

Det utbetales kr. 50,- pr dømte kamp. 

De guttene som er interessert gir beskjed til Ingve Buerskog på Tlf. 97681775 eller mail: ibuerskog@gmail.com

Påmeldt: Idar, Vetle, Olav, Micky, Malik, Thomas, Erlend, Harald, Zander, Andreas, Mads, Lars & Magnus.

Blir kontaktet av 

Dommeroppsett: Eirik Tveit eirik.tveit@ep.total.no 93291513

 

Lørdag - 18.04.2015

Kl. Bane 1  Bane 2 Bane 3
08.45 - 09.30 Vetle Buerskog Idar Røed Randeberg Olav Kjetilstad
09.30 - 10.00 Vetle Buerskog Idar Røed Randeberg Olav Kjetilstad
10.00 - 10.30 Vetle Buerskog Idar Røed Randeberg Olav Kjetilstad
10.30 - 11.00 Vetle Buerskog Idar Røed Randeberg Olav Kjetilstad
11.00 - 11.30 Vetle Buerskog Idar Røed Randeberg Olav Kjetilstad
11.30 - 12.00 Vetle Buerskog Idar Røed Randeberg Olav Kjetilstad
12.00 - 12.30 Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz Thomas Mæhle
12.30 - 13.00 Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz Thomas Mæhle
13.00 - 13.30 Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz Thomas Mæhle
13.30 - 14.00 Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz Thomas Mæhle
14.00 - 14.30 Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz Thomas Mæhle
14.30 - 15.00 Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz Thomas Mæhle
15.00 - 15.30 Erlend Høllen Sjøen Harald Tangen Zander Polderman
15.30 - 16.00 Erlend Høllen Sjøen Harald Tangen Zander Polderman
16.00 - 16.30 Erlend Høllen Sjøen Harald Tangen Zander Polderman
16.30 - 17.00 Erlend Høllen Sjøen Harald Tangen Zander Polderman
17.00 - 17.30 Erlend Høllen Sjøen Harald Tangen Zander Polderman
17.30 - 18.00 Erlend Høllen Sjøen Harald Tangen

Zander Polderman

 

Søndag - 19.04.2015

Kl. Bane 1  Bane 2 Bane 3
08.45 - 09.30 Vetle Buerskog Erlend Høllen Sjøen Mads Bådsvik
09.30 - 10.00 Vetle Buerskog Erlend Høllen Sjøen Mads Bådsvik
10.00 - 10.30 Vetle Buerskog Erlend Høllen Sjøen Mads Bådsvik
10.30 - 11.00 Vetle Buerskog Erlend Høllen Sjøen Mads Bådsvik
11.00 - 11.30 Vetle Buerskog Erlend Høllen Sjøen Mads Bådsvik
11.30 - 12.00 Vetle Buerskog Erlend Høllen Sjøen Mads Bådsvik
12.00 - 12.30 Lars Viktor Reksnis Magnus Høyland Idar Røed Randeberg
12.30 - 13.00 Lars Viktor Reksnis Magnus Høyland Idar Røed Randeberg
13.00 - 13.30 Lars Viktor Reksnis Magnus Høyland Idar Røed Randeberg
13.30 - 14.00 Lars Viktor Reksnis Magnus Høyland Idar Røed Randeberg
14.00 - 14.30 Lars Viktor Reksnis Magnus Høyland Idar Røed Randeberg
14.30 - 15.00 Lars Viktor Reksnis Magnus Høyland Idar Røed Randeberg
15.00 - 15.30 Olav Kjetilstad Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz
15.30 - 16.00 Olav Kjetilstad Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz
16.00 - 16.30 Olav Kjetilstad Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz
16.30 - 17.00 Olav Kjetilstad Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz
17.00 - 17.30 Olav Kjetilstad Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz
17.30 - 18.00 Olav Kjetilstad Micky (Sisqo) Mick Malik-Ali Yilmaz

 





Dugnad kveldsmat SIF-HUSET

Rotasjon

T I D  A N S V A R L I G 

 


Bytt dere imellom om det ikke skulle passe. Avtal også hvem som skal handle. 
Det blir 30 - 40 spillere, se handlelisten. Gi kvitteringen til Rune. 

Handlelisten:
 
2 eplejuice (2 kartonger a 1,5 liter)
2 appelsinjuice (2 kartonger a 1.5 liter)
2 liter ekstra lett melk
1 agurk
2 paprika
4 epler + gulrøtter
1 hvitost (300g skivet gulost)
1 pk smør (Bremykt, Brelett etc)
2 pk familieskinke (trenger ca. 300gr)
2 pk salami (trenger ca. 300gr)
2 bx makrell i tomat
1 bx leverpostei
1 syltetøy
4 - 5 brød (ferdig oppskåret)
 
evt papptallerkener og krus